تبلیغات
اما گمنامی
اما گمنامی
کلنا عباسک یا زینب 
قالب وبلاگ
بسم الله الرحمن الرحیم
شادی روح آیه الله محقق(بمعنای واقعی کلمه یک مرد) صلوات
تولد امام حسین ع و حضرت عباس ع و امام سجاد ع مبارکباد.
ازمن پرسید هیچ مشکلی نداری اسمت را زیر مطلبت بگذاریم؟ گفتم نه چطور مگر، گفت خود دانی شاید برایت دردسر شود. گفتم انسان باید برای بیان حق هزینه بدهد.
سه روز بعد از پخش نشریه اولین تماس بمن زده شد ک مسولین دانشکده و گروه زراعت ازنشریه شکایت کرده اند و احتمال بستن نشریه است. مدیر مسول رفت و گفت حرفمان درست بوده اما اگر کسی ناراحت شده ببخشید.
شش روز بعد مرا ازخواب بیدارکرده (باتلفن) و میگوید از روابط عمومی هستم بیا برای مطلبت پاسخ بده و میگوید زمین های دستجرد را بطور قانونی دادیم و از مطلبم تشکر میکند و میگوید ک دکتر هم ازمطلب شما استقبال کرده و... .
نه روز بعد به بنده خبر میدهند که قرار است کارت ب کمیته انضباطی بکشد و خدمت رییس دانشکده دکتر عربی میروم و میگوید مطلبت کذب است و بی احترامی کرده ای که گفته ای زرشک و بیخیال من هم میگویم اگر ناراحت شده اید ببخشید اما کلیت مطلبم درست است. به من خبر میدهند که استادم سر کلاس امضا گرفته که ما آنروز دو ساعت آنجا بوده ایم نه یک ربع ساعت.
دوروز بعد استادی که مرا دوبار دریک درس عمومی انداخته(البته خودم نمره نگرفته ام) خیلی غیر مستقیم مرا تهدید میکند.
این داستانی بود بعد از درج نوشته عمیات گردشگری در نشریه توقف ممنوع . البته این رشته سر دراز دارد و بعد از امتحاناتم مشخص میشود که کاملا چه بلایی قرار است سرم بیاید.
بگذریم چقدر بالاست تحمل نقد پذیری مسولین دانشگاه ما. از تمام مطلب بنده فقط دوکلمه ی بیخیال و زرشک و یک کذب رادیده اند و انگار نه انگار ما هشت جمله از امام خامنه ای (حفظه الله) نوشتیم.شهره ی شهر: در نشریه ی امروز به آیه الله مصباح دو توهین شد و نشریه بسته نشد. در جاده به آیه الله هاشمی یک توهین شد(به عکس ایشان) و معذرت خواهی شد نشریه سه ماه توقیف شد(البته دوستان میگفتند مهندسی شده بود) و ما آیا به کسی توهین کردیم؟
شهره ی شهر: 200 کیلو اورانیوم(20درصد)مان را رقیق کردیم و به تعهدمان پایبند بودیم(به گفته آژانس) و حالا هم چرخ زندگیمان چون گذشته به سختی میچرخد و تحریم ها انگار ...
سالگرد رحلت امام خمینی (ره) تسلیت: این‌که ما امروز می‌گوییم خطّ امام، وصیّت امام و توصیه امام، بر مبنای این‌چیزی است که عرض کردم. مسأله این نیست که ما به‌صورت متحجّر به چیزی چسبیده باشیم، بدون این‌که تعقّلی در آن‌جا باشد؛ نه. آن مرد دانا، آن مرد حکیم، آن مرد خبیر به اسلام، آن مرد دنیاشناس، با توجّه به نیاز این ملت، راهی را انتخاب کرد، نشانه‌هایی را گذاشت و توصیه‌هایی را کرد؛ هرجا هم به آن توصیه‌ها عمل شد، جواب داد. امروز هم ما به همان توصیه‌ها نیاز داریم. امروز هم کشور ما به همان راه، به همان نشانه‌ها و به همان خطوط احتیاج دارد. بحمداللَّه عزم راسخ ملت و مسؤولان بر همین است که این راه دنبال شود. به فضل پروردگار، این راه را - که راه خدا، راه پیامبر، راه تحقّق کوثر، راه نجات و سربلندی و عزّت و برداشته شدن مشکلات کشور است - علی‌رغم خواست و دشمنی دشمنان و حرفهای کوته‌بینان، با کمال قدرت ادامه خواهیم داد.بیانات امام امت در خطبه های نماز جمعه78/7/9برچسب ها: دانشگاه/طنز،
[ جمعه 9 خرداد 1393 ] [ 04:59 ب.ظ ] [ محمّد حجّتی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

بسم الله الرحمن الرحیم
پدر شهید اومد جلو. میشناختمش به ابراهیم گفت دستت درد نکنه که جنازه ی پسرم رو آوردی برام اما...
ابراهیم جا خورد چیزی شده حاج آقا؟
پدرگفت: پسرم دیشب تو خواب گفت ازدستت ناراحته میگفت چرا جنازه اش رو برگردوندی
از وقتی شهید گمنام شده بود هرشب حضرت زهرا س بهش سر میزده و به همه ی شهدای گمنام . اما از وقتی جنازه اش پیدا شده دیگه این دیدار براش نیست.
ابراهیم گمشده اش رو پیدا کرد...
گمنامی
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب