تبلیغات
اما گمنامی
اما گمنامی
کلنا عباسک یا زینب 
قالب وبلاگ
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
سلامتی امام خامنه ای صلوات
طنز نوشتنم نمیاد اما گفتن بنویس مینویسم بره تا بعد از محرم ان شاالله .
سلام بر باسواد ها و دوست داران نضت سواد آموزی. سلام بر بالا بالا که قرار است در سبد کالا که به ما تعلق نمیگیرد قرار بگیرد .
سلام بر دیروزی ها و زیر هفتی ها و یکسری  جریانات و خاکی ها و سرنخ ها و همه نشریات دانشجویی بوعلی سینایی ها .
آنها که میگویند داشتیم خفه میشدم و فضا خفقان آور بود و دود جلوی نفس کشیدنمان را گرفته بود .
آن ها که همه مشکلات را از رییس دانشگاه قبل میدانند با سوادند و نیاز به بالا بالا ندارند .
آن دوستانی که علت آلوده بودن هوای دانشگاه را رییس دانشگاه قبل میدانند نه بنزین تولید داخل که میگویند کلا همه جا را آلوده کرده حتی تهران را .
و صد البته با آمدن رییس دانشگاه جدید( الهی خود من قربونش برم ، دورش بگردم ، فداش بشم، غمشو نبینم ، هلو ، شفتالو ،آلبالو و...) هوا را بسیار قابل استشمام میبنند و اصلا مسئله بنزین تولید داخل مطرح نیست و هوا خیلی خوب شده است .
بنده از دوستانی که سوادشان بالاست عذر میخواهم ببخشید ما کمی سوادمان کم است . ای کاش به ماهم بالا بالا تعلق میگرفت . زیرا ما اینگونه فکر نمیکنیم تقصیر خودمان نیست .
من نفیفهمم که بنزین تولید داخل عامل آلودگی است یا وارداتی ازچین یا رییس دانشگاه یا شایعه ها. البته خانم ابتکار و دوست عزیزمان بیژن خان خبرداردند.
آنان هنوز بر این نظرنند که علت بنزین تولید داخل است .
اما از آن ور مجلس بیسواد تر از ماست آن ها هم بعد از کلی تحقیق و تفحص فهمیده اند و گفته اند بنزین تولید داخلی خیلی بهتر است. و اصلا علت آلودگی هوا بنزین بی کیفیت خارجی(چینی) است .
بیژن جان خودت را ناراحت نکن ان شاا... در دور جدید سبد کالا آن ها هم میفهمند که دارند اشتباه میکنند.شما اصلا نگران قضیه کرسنت نباش جسگر جان پولش را از پول نفت هایمان پرداخت میکنی خوب . میدانم روح شما نیز چون روح توافق ژنو خیلی حساس است و نباید خدشه دار شود . شما ابتکار خانم اصلا ناراحت از آتش سوزی جنگل ها و و  خشک شدن دریاچه ارومیه و یوز پلنگ ایرانی نباشید مهم نیست پوستتان خراب میشود . شما فقط به دو چیز فکر کنید کافیست : پارازیت و بنزین .ناراحت شایعاتی که درباره ی شماست هم نباشید . راسو هارا میگویم . همان ها که میگویند از چین وارد کرده اید . ما که باور نکردیم این ها را . میخواهند خرابتان کنند . کار دشمنان است .شهره ی شهر1 : ببین چه خاکی بر سرمان شده که کاترین جان از آن ور آب به ما میگویید که فلان خانم را نباید مجازات کرد .
شهره ی شهر 2: قربان آیه الله جنتی بروم که میگوید حکم موسوی و کروبی اعدام است .خیلی مردی .
امام امت :
بعد از انقلاب، انقلاب و معلم انقلاب که امام بزرگوار ما بود به ما ملت تفهیم کردند که ما می‌توانیم خودمان کار کنیم؛ خودمان تلاش کنیم؛ خودمان بسازیم؛ خودمان قاعده‌ی سازندگی و تولید و مصرف را که همان فرهنگ ماست بنیان‌گذاری کنیم. ما باید این را در همین دوران سازندگی هم به کار بگیریم. ما هرگز به داشته‌های دیگران پشت نمی‌کنیم. هرکسی هرچه دارد؛ چه علم، چه امکانات، چه تکنولوژی و موجودی فنی او وقتی‌که ناگزیر باشیم اگر بتوانیم همه‌ی آن‌ها را در خدمت هدفهای خودمان قرار بدهیم، لحظه‌یی دریغ نخواهیم کرد. ما همه‌ی این‌ها را بایستی وسیله و پلی برای جوشیدن استعداد سازندگی از درون کشور قرار بدهیم. هرجا که می‌توانیم در داخل کشور تولید کنیم، بایستی این را بر استفاده‌ی از مصنوعات خارجی ترجیح بدهیم. هر چیزی که در داخل کشور تولید می‌شود، برای ما مبارک‌تر از مشابه خارجی آن است؛ حتّی اندکی بهتر از آنکه از دست دیگری و دروازه‌ای از دروازه‌های کشور وارد بشود.
بیانات در دیدار مدیران وزارت نفت۱۳۷۰/۰۹/۱۲
برچسب ها: سیاسی، طنز، نفت و زنگنه و ابتکار،
[ دوشنبه 28 مهر 1393 ] [ 10:51 ق.ظ ] [ محمّد حجّتی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

بسم الله الرحمن الرحیم
پدر شهید اومد جلو. میشناختمش به ابراهیم گفت دستت درد نکنه که جنازه ی پسرم رو آوردی برام اما...
ابراهیم جا خورد چیزی شده حاج آقا؟
پدرگفت: پسرم دیشب تو خواب گفت ازدستت ناراحته میگفت چرا جنازه اش رو برگردوندی
از وقتی شهید گمنام شده بود هرشب حضرت زهرا س بهش سر میزده و به همه ی شهدای گمنام . اما از وقتی جنازه اش پیدا شده دیگه این دیدار براش نیست.
ابراهیم گمشده اش رو پیدا کرد...
گمنامی
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب